Belépés
Április 28-án került sor a Junior Projektmenedzsment Verseny középdöntőjére. Erős volt a mezőny, mind a 10 hallgatói csapat jól átgondolt, meggyőző prezentációkat mutatott be.
Végül a zsűri értékelése alapján három csapat, az Equality, az Attól függ és a Proniors jutott tovább a Corvinusról, illetve a BME-ről a május 19-i döntőbe.
Gratulálunk minden résztvevőnek!
A verseny megerősít minket abban, hogy felkészült utánpótlása lesz a PM szakmának ezeknek a tehetséges és érdeklődő fiataloknak köszönhetően!
A verseny kiemelt támogatója a DXC Technology, a MOL és az Inter Computer Informatika Zrt, támogatója az i-Tango – Gartner.
Köszönjük partnereink, a Case Solvers és a Vállalkozásfejlesztés Klub segítségét a verseny lebonyolításában!